• Producent: Zielony Listek DOMOS
  • Kategoria: Cukier i słodziki
  • Rodzaj: stewia
  • Postać: puder

Stevia puder 150 g DOMOS perfekcyjnie zastąpi cukier w Twojej codziennej diecie! Stewia, czyli słodkie, zielone listki, dostarczająca zdrowego cukru, który nie jest krzywdzący tak jak ten tradycyjny i może być spożywany przez diabetyków.

Jeśli więc chorujesz na cukrzycę, dbasz o linię albo po prostu szukasz zdrowych, naturalnych zastępników tuczących artykułów – wybierz właśnie ten towar! dodatkowo, stosujesz jedynie jedną łyżeczkę stewiowego pudru, która zastąpi aż trzy zwykłego cukru.

Można jej używać do słodzenia napojów, gorących, a także zimnych, deserów, do przygotowania wypieków itd. Nieprzeciętnie spełnia swoje zadanie jako zastępnik cukru. Prowadzisz zdrowy styl życia i zależy Ci na wprowadzeniu do swej diety alternatywnych, zdrowych, naturalnych towarów? Stewia więc na pewno powinna znaleźć się na Twojej liście zakupów.

Listki stewii są słodsze od cukru stworzonego z buraków, ale też, co ważne prawie zupełnie pozbawione kalorii! Nie przyczynia się ona do powstawania tkanki tłuszczowej – wybierz ją więc w dbałości o zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Skład i wartości odżywcze: gromadzi glikozydy (stewiozydy, rebaudoizydy, dulkkozydy), witaminy i minerały, błonnik pokarmowy, niewiele kalorii Kraj producenta: Polska

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Cukier i słodziki