• Producent: Zielony Listek DOMOS
  • Kategoria: Cukier i słodziki
  • Rodzaj: stewia
  • Postać: tabletki

Tagatoza w Kostkach 250 g Damhert

elementy:
100% tagatoza

Opis:
Tagatoza jest optymalna dla diabetyków oraz osób stosujących\ diety niskokaloryczne Z powodu niskiego indeksu glikemicznego tagatoza ma niewielki wpływ na poziom cukru we krwi. Ponadto ten naturalny i prebiotyczny słodzik nie powoduje próchnicy zębów. Jest rewelacyjny dla wszystkich, którzy chcą lub powinni unikać cukru.

zalety słodzika Tagatesse:
- Indeks glikemiczny na poziomie ok. 7,5.
- Słodzik jest w pełni naturalny i niskokaloryczny.
- Ma naturalne parametry prebiotyczne.
- Jest wytrzymały na temperaturę, dlatego pasuje jako dodatek do gotowania i pieczenia.
- 100g zwykłego cukru może być zastąpione przez 50g tagatesse.

rewolucyjny słodzik tagatesse powstaje z tagatozy. Tagatoza jest naturalna, dlatego nie można jej porównywać z takimi słodzikami jak: aspartam, maltitol, acesulfam-k i innymi syntetycznymi słodzikami.

Słodzone tagatozą produkty Damhert dedykowane są dla osób, które nie chcą, lub nie mogą jeść cukru. Są to produkty, które cechują się bardzo niskim Indeksem Glikemicznym. Tagatoza cechy prebiotyczne i jest ceniona jako środek przychylny dla zębów, nie wywołujący próchnicy. Pod marką Damhert można znaleźć: czekolady, dżemy, krem czekoladowy, kakao, słodzik, wafle i ciasteczka. Tagatoza jest w pełni naturalnym słodzikiem. Tagatoza jest nowością na światowych rynkach. Poprzez lata nie potrafiono znaleźć sposobu na przemysłowe otrzymywanie Tagatozy, która występuje w niewielkich ilościach w produktach mlecznych. Obecnie w celach komercyjnych Tagatozę otrzymuje się z laktozy, która jest rozkładana (hydrolizowana) na glukozę i galaktozę. Galaktoza jest następnie izomeryzowana w obecności wodorotlenku wapnia do postaci D-tagatozy. Z powstałej mieszaniny w wyniku krystalizacji otrzymuje się oczyszczoną Tagatozę.

Wartość odżywcza na 100 g:
Wartość energetyczna: 627 kJ/ 150 kcal
Tłuszcz: 0 g
Węglowodany: 100 g
- w tym tagatoza: 100 g
Błonnik: 0 g
Białko: 0 g
Sód: 0 g

Kraj producenta: Belgia

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Cukier i słodziki